koupelnová studia

Udržujeme dlouhodobé partnerství s koupelnovými studii.
Zapojte se a čerpejte výhody z našeho partnerství.

Kvalitní produkty,
kvalitní spolupráce

Dopřejte svým zákazníkům to nejlepší a navíc získejte zajímavé provize

Dopřejte svým zákazníkům to nejlepší a navíc získejte zajímavé provize. Nabízíme jedinečné produkty za bezkonkurenční ceny, které konkurují mnohem dražším výrobkům renomovaných značek. Poskytujeme kompletní servis včetně montáže, reklamací a podpory, takže se nemusíte o nic starat. Naše spolupráce je flexibilní a bez závazků, stačí jednoduchá smlouva o výši provize. 

Uvažujete o spolupráci?

Vyplňte formulář, budeme vás kontaktovat

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
1Kontaktní údaje
2Doplňující informace

jak partnerství funguje

jaké výhody vám můžeme poskytnout

Nabízíme produkty, které konkurují mnohem dražším výrobkům renomovaných značek a to za mnohem přívětivější cenu. Naše výrobky vynikají kvalitou a inovativními funkcemi, které neustále zlepšujeme. Proto si klienti naše výrobky tak chválí.

Výši provize u partnerů nastavujeme dle orientačního předpokládaného počtu prodejů a dle konkrétní dohody. Každá spolupráce je individuální a vždy se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc. Kontaktujte nás a jistě se dohodneme.

Nabízíme zcela kompletní servis, vy se nemusíte o nic starat. Pokud nechcete zajišťovat montáž, celý proces za Vás pokryjeme, stačí jen prodávat. Navíc bereme jako samozřejmost být pro Vás vždy k dispozici – jak telefonicky, tak na e-mailu.

Nemáme rádi komplikované smlouvy a nejsme žádný korporát. Pokud se dohodneme, bude stačit velmi jednoduchá smlouva o výši provize, která bude sloužit především vám, k potvrzení naší dohody. Nemáme žádné pokuty ani závazky pro prodej, vše je čistě na vás.